La composition des collèges

Secția de contencios administrativ şi fiscal

COMPUNEREA COMPLETURILOR DE JUDECATĂ

pentru anul 2024 1

Completuri de 3 judecători

Completul Compunere complet de judecată
Judecător Judecător Judecător
Nr. 1 Andreea Marchidan Luiza Maria Păun Elena-Diana Tămagă
Nr. 2 Ionel Florea  Veronica Dumitrache  Ramona-Maria Gliga
Nr. 3 Carmen Maria Ilie Doina Vişan Gabriela Elena Bogasiu
Nr. 4 Ionel Barbă Adrian Remus Ghiculescu Se completează cu judecătorii secţiei, care vor participa în şedinţe, prin rotaţie.*
Nr. 5 Gheza Attila Farmathy Carmen-Mihaela Voinescu Se completează cu judecătorii secţiei, care vor participa în şedinţe, prin rotaţie.*
Nr. 6 Ştefania Dragoe Bogdan Cristea Se completează cu judecătorii secţiei, care vor participa în şedinţe, prin rotaţie.*
Nr. 7 Liliana Vişan Decebal Constantin Vlad Mădălina-Elena Vladu-Crevon
Nr. 8 Maria Hrudei Alina Pohrib Cristinel Grosu
Nr. 9 Adriana Florina-Secreţeanu Daniel Gheorghe Severin Alina Nicoleta Ghica Velescu
Nr. 10 Vasile Bîcu Mihnea-Adrian Tănase Se completează cu judecătorii secţiei, care vor participa în şedinţe, prin rotaţie.*
Complet Preşedinte (vechiul Cod de procedură civilă) Complet al Preşedintelui Secţiei de contencios administrativ şi fiscal

 

1 Conform Hotărârii Colegiului de conducere nr. 179 din 11 decembrie 2023

 

* Până la desemnarea judecătorilor în calitate de membri titulari, reîntregirea Completurilor de judecată nr. 4, nr. 5, nr.6 şi nr. 10 se va realiza conform Hotărârii Colegiului de conducere, prin participarea celorlalţi judecători din cadrul Secţiei de contencios administrativ şi fiscal

 

Completurile de 5 judecători ale Secției de contencios administrativ și fiscal

COMPUNEREA COMPLETURILOR DE JUDECATĂ

anul 2024

Completul

Compunere complet de judecată

Judecător

Judecător Judecător Judecător

Judecător

C5.1 A.R. Ghiculescu I. Barbă R.M. Gliga G.A. Farmathy *
Permanenţă C5.2 D.C. Vlad L. Vişan M.E. Vladu-Crevon B. Cristea V. Bîcu
C5.2 D.C. Vlad L. Vişan M.E. Vladu-Crevon B. Cristea V. Bîcu
Permanenţă C5.3 M. Hrudei C. Grosu A. Pohrib C.M. Voinescu I. Florea
C5.3 M. Hrudei C. Grosu A. Pohrib C.M. Voinescu I. Florea
Permanenţă C5.4 D.G. Severin A.F. Secreţeanu A.N. Ghica-Velescu V. Dumitrache C.M. Ilie
C5.4 D.G. Severin A.F. Secreţeanu A.N. Ghica-Velescu V. Dumitrache C.M. Ilie
Permanenţă C5.5 L.M. Păun A. Marchidan D.E.  Tămagă R.M. Gliga M.A. Tănase
C5.5 L.M. Păun A. Marchidan D.E.  Tămagă R.M. Gliga M.A. Tănase
Permanenţă C5.6 B. Cristea * Ş. Dragoe G.E. Bogasiu D. Vişan
C5.6 B. Cristea * Ş. Dragoe G.E. Bogasiu D. Vişan
Permanenţă C5.1 A.R. Ghiculescu I. Barbă R.M. Gliga G.A. Farmathy *

 

* Până la desemnarea unui judecător în calitate de membru titular, reîntregirea Completurilor de judecată nr. 5.1 şi 5.6 se va realiza conform planificării de permanenţă.